Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze prawnej firm i klientów indywidualnych oraz reprezentowaniu ich przed sądami, organami administracyjnymi, instytucjami i innymi.

Rozwiązujemy problemy klientów indywidualnych

Zajmujemy się m.in. prowadzeniem spraw spadkowych, majątkowych, ubezpieczeniowych (ZUS) i wielu innych. Przeprowadzamy regulację stanów prawnych nieruchomości. Od wielu lat budujemy renomę naszej kancelarii na sumienności i zadowoleniu klientów. Czytaj więcej →

Kompleksowo wspieramy przedsiębiorców

Zdajemy sobie sprawę, że problemy napotkane niekiedy przy prowadzeniu firmy, znacznie wykraczają poza zakres pomocy prawnej. Dlatego też, jako jedna z nielicznych kancelarii na rynku, oprócz profesjonalnej obsługi prawnej firm, świadczymy także doradztwo biznesowe.


Nasza historia

Nasza kancelaria prawna została założona w 2006 roku.

Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na rzetelność w stosunku do powierzonych nam spraw. Nasza solidność i doświadczenie zaowocowały zdobyciem zaufania setek klientów, którzy do tej pory mieli negatywne doświadczenia z tytułu współpracy z innymi kancelariami.

Dzięki temu, już po kilku latach funkcjonowania naszej kancelarii prawnej w Poznaniu, utworzyliśmy swoje filie w Gnieźnie, Wrześni i Wągrowcu. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tych miejscowości – pomagamy klientom indywidualnym i biznesowym w całej Wielkopolsce oraz ościennych województwach: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie.

Ponadto, nasza kancelaria wielokrotnie angażowała się na przestrzeni lat w pomoc prawną dla najsłabszych, będąc członkiem stowarzyszeń, zajmujących się ochroną praw obywatelskich.


Często zadawane pytania (FAQ)

Często zadawane pytania (FAQ)

W jaki sposób można umówić się na wizytę?

Ze względu na nasze obowiązki i częste wyjazdy służbowe, nie jesteśmy ciągle obecni w naszej kancelarii. Na wizytę należy umówić się z wyprzedzeniem – można to zrobić telefonicznie, e-mailowo, za pośrednictwem formularza rezerwacji wizyty, który jest dostępny na naszej stronie, lub za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Facebook).

Na jakim obszarze terytorialnym działa kancelaria?

Nasza kancelaria ma swoją siedzibę w Poznaniu. Działamy na terenie całej Wielkopolski i ościennych województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie.