Sed-Lex Business Counselling to usługa premium, polegająca na długotrwałej współpracy w zakresie doradztwa biznesowego na zasadzie mentoringu.
 
Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podmiotów gospodarczych. W związku z tym, jesteśmy zaznajomieni z meandrami rynku.
 
Łączymy doświadczenie, zdobyte przez nas na przestrzeni lat, z wiedzą z zakresu prawa, psychologii, zarządzania (consultingu, prowadzenia biznesu, opracowywania strategii) i wielu innych dziedzin.
 

 
Czym Business Counselling różni się on od Business Consultingu?
 
  • Business Councellor to osobisty, zaufany doradca biznesowy. W sposób ciągły współpracuje on z klientem na zasadzie mentoringu. Z otwartością pomaga mu przede wszystkim zidentyfikować i zrozumieć przyczynę problemów biznesowych, pojawiających się w jego firmie. Wspólnie z nim poszukuje sposobów ich rozwiązania, w celu poprawy kondycji, wydajności oraz rozwoju przedsiębiorstwa (tj. zwalczanie negatywnej przyczyny). Zachodzi tu bowiem wspólna refleksja i synteza wiedzy obu stron.
  • Business Consulting polega na omówieniu specyficznego problemu biznesowego, bez udzielenia długofalowego wsparcia. W rezultacie, jest to krótkoterminowe zaangażowanie w rozwiązanie konkretnego problemu (tj. zwalczanie negatywnego skutku).